Anasayfa / Ekonomi / 2017 Yılı Kamu Bütçe Görüşmesi Yapıldı

2017 Yılı Kamu Bütçe Görüşmesi Yapıldı

2017-kamu-odenek-erzincan

2017 yılında yapılması planlanan yeni yatırımlara ilişkin genel bütçe ödenek ihtiyacının belirlenmesi amacıyla; Vali Ali Arslantaş başkanlığında ilçe kaymakamları ve kamu kurum müdürlerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.

Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, ilçe kaymakamları ve ildeki kurum müdürleri yapılacak yeni yatırımların mahiyeti, başlama bitiş tarihi, toplam tutarı ve 2017 yılı ödenek ihtiyacına ilişkin konular ele alındı.

Burada bilgi veren Vali Arslantaş, Kasım ayında hazırlanacak olan genel bütçe için Erzincan’da 2017 yılında kurumlar tarafından neler yapılacağı konusunun ele alınacağını vurguladı. 2014, 2016 yıllarında planlanan ve devam eden yatırımların haricinde 2017 yılı genel bütçesinin oluşturulması adına taşralarda bu toplantının yapıldığını kaydeden Vali Ali Arslantaş, Erzincan’da ilçe kaymakamları ve kurum müdürlerinin kamu yatırımlarına ilişkin teklif ve kararlarını içeren proje dosyaları hakkında brifing aldı.

İlgili Haber

Çiftçi Kadınlara Hijyenik Süt Sağım Dersi

Çiftçilik alanında ülkemizde kadının yeri neredeyse tam ortasında bulunuyor. Kadın çiftçilerin üretime katkılarını yükseltmek ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir