Anasayfa / Ekonomi / Ankara Tanıtım Günleri için Esnaf Biraraya Geldi

Ankara Tanıtım Günleri için Esnaf Biraraya Geldi

ankara-tanitim-gunleri

Erzincan Valiliği koordinasyonunda; Erzincan Belediyesi ve sivil toplum kuruluşlarının destekleri ile 17-21 Kasım 2016 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenmesi planlanan “Erzincan Tanıtım Günleri” için esnaflar ile bir araya gelinerek, görüş alışverişinde bulunuldu.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Vali Yardımcısı  Ahmet Türköz, Erzincan İl Kültür ve Turizm Müdürü Arda Heb, Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon ve Erzincan esnafının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda “Erzincan Tanıtım Günleri’nin hazırlık çalışmalarına ilişkin bilgilendirmelerde bulunuldu.

İlimizin tarihi, sosyal ve kültürel yönü ile meşhur lezzetlerinin tanıtılacağı Erzincan Tanıtım Günleri için sektör temsilcileri, görüş ve önerilerini Vali Arslantaş ve Başkan Başsoy ile paylaştılar.

İlimizin doğal, kültürel ve turizm değerleri ile yöresel zenginliklerini, yerli ve yabancı ziyaretçilere ilimize has bir hava ile nakşettirmek, ilimizin tanıtımına olumlu ve önemli katkılar sağlayacağını dile getiren Erzincan Vali Ali Arslantaş, tüm sektör temsilcilerine katılımları için teşekkür etti.

İlgili Haber

Erzincan Genel Ekonomik Durum Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Erzincan ilmizin ekonomik durumu ve potansiyelini, ilde devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ile istihdam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir