Anasayfa / Eğitim / Cezaevine Hukukçulardan Kitap Bağışı

Cezaevine Hukukçulardan Kitap Bağışı

hukuk-ogrencilerinden-kitap-bagisi-2

Erzincan Üniversitesi Hukukta Kariyer Kulübü öğrencileri tarafından Erzincan T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi Kütüphanesine 1090 adet kitap bağışlandı.

Erzincan T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi Bahçesinde düzenlenen programa Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Aldemir, Hukukta Kariyer Kulübü Akademik Danışmanı Arş. Gör. Kahan Onur Aslan, cezaevi yönetimi ve kulüp üyeleri katıldı.

Programda konuşan Başsavcı Aldemir, kitap bağışından dolayı Hukukta Kariyer Kulübüne teşekkür ederek, kitap bağışının örnek olması temennisinde bulundu.

Kulüp Akademik Danışmanı Arş. Gör. Kahan Onur Aslan ise, bağış yoluyla temin ettirdikleri kitapları cezaevi kütüphanesine vermenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Aslan, , “3 aylık bir çalışmanın sonucunda 1090 adet kitap topladık. Kitap bağışı yönündeki çalışmalarımız bundan sonra da devam edecektir. Bizler bu konuda duyarlı insanların yardımlarını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından 1090 adet kitap, cezaevi kütüphanesine teslim edildi.

İlgili Haber

Erzincan da okullara kar tatili

Doğuanadolu’da yoğun olarak etkisini gösteren kar yağışı, 26-12-2016 sabahı itibari ile Erzincanda da etkisini gösterdi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir