Anasayfa / Siyaset / Erzincan Ak Parti Gençlik Kollları’ndan Örnek Proje

Erzincan Ak Parti Gençlik Kollları’ndan Örnek Proje

Erzincan Haber – Terzibaba Camisi’nde buluşan Ak Partili gençler, sabah namazını kılıp ardından dua ettiler.Gençleri camilere teşvik etmek için “Ak Gençlik Namazda Buluşuyor” projesini hayata geçiren Erzincan Ak Parti Gençlik Kolları’nın etkinliğine AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları ve MKYK Üyesi Talha Yıldırım ve Gençlik Kolları Başkanı Murat Güler’in önderliğinde yoğun bir katılım gerçekleşti.

“AK GENÇLİK OLARAK CAMİLERİMİZİ DOLDURMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Faaliyetin ardından konuşma yapan Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Murat Güler şu ifadeleri kullandı: “Milli değerlere sahip çıkan, yaşatan, geleceğini geçmişinden aldığı güç ve ilhamla şekillendiren bir gençlik tasavvur ediyoruz. Bizler Türkiye’nin istikbali, aydınlık yarınlarıyız. Bizler milli iradeye, özgürlüğe, kardeşliğe her zaman sahip çıkmamızı isteyen dertli Cumhurbaşkanının ve dertli Başbakanın izinden yürüyen gençleriz. En önemli yatırımlar yeni nesillere, gençlere yapılıyor. İyi eğitim almış, modern alt yapıya kavuşmuş, bilgi ve hikmetle donanmış bir gençlik için bizlere tüm imkanları seferber edenlere şükranlarımızı sunuyoruz. Bizler Ak Gençlik olarak camilerimizi doldurmaya devam edeceğiz.”

www.kulishaber24.com

İlgili Haber

Serkan Bayram HDP’ye Demokrasi Dersi Verdi

Erzincan Haber– Ak Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram, Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı görüşmelerinde Ak Parti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir