Anasayfa / Eğitim / Erzincan Üniversitesi Öğrencilerinden Başarılı Bir Proje Daha

Erzincan Üniversitesi Öğrencilerinden Başarılı Bir Proje Daha

Erzincan Üniversitesi öğrencileri anlamlı ve başarılı bir projeye daha imza attı.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü ve İşletme Bölümü öğrencileri sosyal sorumluluk çerçevesinde başlatmış oldukları “Bir Dokunuş Bin Umut” Projesinin ikincisini 13 Şubat İlkokulunda gerçekleştirdi. Etkinlikte öğrencilere kitap ve çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Sağlık Yönetimi Bölümü ve İşletme Bölümü öğrencilerinin ders kapsamında gerçekleştirdiği etkinliğe Yrd. Doç. Dr. Hümeyra Sadaklıoğlu, ve öğrenciler katıldı. Minik öğrencilerle bir araya gelerek onlarla sohbet eden öğrencilerimiz, öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunduktan sonra kendi imkanları ile almış oldukları kitap ve çeşitli hediyeleri öğrencilere dağıttı.

Proje hakkında bilgi veren Yrd. Doç. Dr.Sadaklıoğlu, projenin ana temasının daha çok insana ulaşarak, daha çok insana umut aşılamak olduğunu söyledi. Sadaklıoğlu, “İnsanları daha çok hayal kurması için okuması gerekir, biz de onun için kitap dağıtmayı tercih ettik. Hayal dünyası genişleyen insanın umudu artar” şeklinde konuştu.

Projenin genişlemesi temennisinde bulunan Sadaklıoğlu, “Daha çok insana dokunmak daha çok umut demektir” dedi.

İlgili Haber

Erzincan da okullara kar tatili

Doğuanadolu’da yoğun olarak etkisini gösteren kar yağışı, 26-12-2016 sabahı itibari ile Erzincanda da etkisini gösterdi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir