Anasayfa / Erzincan / Erzincan Valisi Süleyman Kahraman Operasyon Bölgesine Gitti- Erzincan Haber

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman Operasyon Bölgesine Gitti- Erzincan Haber

Erzincan Haber

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Kemah ilçesindeki Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, 23 Mayıs 2016 günü icra edilen, Şehit Jandarma Binbaşı Yılmaz Tankül-19 Operasyonu hakkında bilgi aldı.
Vali Süleyman Kahraman, 23 Mayıs 2016 günü icra edilen, Şehit Jandarma Binbaşı Yılmaz Tankül -19 Operasyonu hakkında bilgi almak amacıyla Erzincan ’ın Kemah ilçesi Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Kemah Kaymakamı Cuma Çotu ve Erzincan İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Orhan Tonğ ’dan yapılan operasyon hakkında detaylı bilgi aldı.
Vali Kahraman, gerçekleştirdiği ziyaretlerinde; “büyük bir insanlık suçu olan terör karşısındaki haklı mücadelemiz, milletimizin desteği ve siz kahraman güvenlik güçlerimizin azmi ile her şart altında yılmadan devam edecektir. Ülkemizi bölmeye çalışan her kim olursa olsun, hiçbir zaman buna fırsat vermeyeceğiz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü ve milletimizin huzur ve sükûnunu canla, başla sağlayan siz güvenlik kuvvetlerimize görevlerinizde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun. Dualarım hep sizinle. Sizleri Allah ’a emanet ediyorum” dedi.

İlgili Haber

Terzibaba Külliyesinin Temeli Atıldı

Terzibaba Derneği ve Erzincan Belediyesi tarafından yapılacak olan Terzibaba külliyesinin temel atma töreni yoğun bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir