Anasayfa / Erzincan / Erzincan Valisi Süleyman Kahraman’dan Obeziteli Gence Yardım Eli- Erzincan Haber

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman’dan Obeziteli Gence Yardım Eli- Erzincan Haber

Erzincan Haber

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Fatih Mahallesi ’nde ikamet eden Mongüş ailesini ziyaret etti.
Mongüş ailesinin iki oğlundan birisi olan büyük oğulları Emre Mongüş ’ün (22) geçtiğimiz aylarda inşaatta çalıştığı sırada kaza sonucu hayatını kaybetmesi üzerine taziyelerini ileten Vali Kahraman, Annesi Birsen ve Babası Asım Mongüş ’e sabırlar diledi. Vali Kahraman, öte yandan Möngüş ailesinin 20 yaşında ki obezite hastalığı ile mücadele eden oğulları Tahsin Möngüş ’ün en kısa zamanda tedavisine başlanması için Halk Sağlığı Müdürlüğü idarecilerine talimat verdi.
Gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Anne Birsen Mongüş, bir oğlunu inşaatta kaza sonucu kaybettiğini diğer oğlunun ise obezite rahatsızlığı ile mücadele ettiğini dile getirdi. Vali Kahraman ’ın Mongüş ailesinin sıkıntılarına ortak olmasının kendilerine büyük bir moral olduğunu söyleyen Birsen Mongüş, oğlunun tedavisi için göstermiş olduğu duyarlılığından dolayı teşekkürde bulunarak, dua etti.
Vali Süleyman Kahraman ise, Erzincan Valiliği olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getirerek, “yaşanan talihsiz kazada yaşamını yitiren gencecik kardeşimize Allah ’tan rahmet sizlere sabır diliyorum. Sağlık ekiplerimiz Tahsin kardeşimiz için gerekli girişimleri yapacaklar. Erzincan ’daki İlk uygulamaların ardından ne gerekiyorsa Valilik olarak üzerimize düşen görevi yapacağız.” dedi.

İlgili Haber

Terzibaba Külliyesinin Temeli Atıldı

Terzibaba Derneği ve Erzincan Belediyesi tarafından yapılacak olan Terzibaba külliyesinin temel atma töreni yoğun bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir