Anasayfa / Eğitim / Erzincan Vizyon Bire Bir Kurs ve Etüt Merkezi

Erzincan Vizyon Bire Bir Kurs ve Etüt Merkezi

Butik kurs merkezi Nedir?

Butik kurs merkezi 6-8 kişilik kurs merkezi ile etüt merkezinde öğrencilerin öğrenme düzeylerine göre eğitim yapan, kişiye özel hazırlanan özel ders programlarıyla öğrenci başarısını maksimum düzeye çekme amacıyla kurulmuş butik eğitim kurumlarına verilen isimdir.

Her öğrencinin öğrenme düzeyi ve öğrenme için ayrılması gereken süre farklıdır. Kalabalık sınıflarda zaman yönetimi yapmak zordur. Az öğrencinin bulunduğu butik kurs merkezi sınıflarında öğrenci başına düşen zaman artacağı için öğrenimin kalitesi ve verimliliği artar. Butik dershanelerde öğrenci sayısının az olmasının getirdiği avantajlardan biri de öğrenci takibinin kolay yapılabilmesidir. Yapılan deneme sınavları ayrıntılı bir şekilde incelenir ve öğrencilerin eksikleri tam olarak belirlenir. Daha sonrada o eksik konulara uygun çalışma programları düzenlenir.

Neden Vizyon Birebir Kurs Merkezi?

Butik Kurs merkezi 6-8 kişilik kurs merkezi ile etüt merkezinde öğrencilerin ihtiyaçlarını ön planda tutarak ve her öğrencinin yeterli vakit ayrıldığında öğrenebileceği felsefesi ile kurulmuş kişiye özel eğitim veren kuruluştur. Kalabalık sınıflarda kişi başına düşen öğrenme zamanı azalır ve verimli öğrenme gerçekleşmez. Butik eğitim anlayışında ise her öğrenciye yeterli ilgi gösterilir ve her öğrenci özeldir.

Neden Vizyon Birebir Kurs Merkezi? Çünkü bir eğitim kurumunun başarısı bir öğrenciyi hangi seviyeden alıp nereye taşıdığı ile ölçülür ve biz her öğrencimize maksimum seviyede katkı sağlayıp başarılarına ortak oluyoruz.

Neden Vizyon Birebir Kurs Merkezi? Çünkü öğretmen kadromuza çok güveniyoruz. Hepsi alanında uzman ve en iyi şekilde eğitim öğretim işlevini gerçekleştiriyorlar.

Neden Vizyon Birebir Kurs Merkezi? Çünkü kişiye özel çalışma programları hazırlıyoruz. Öğrenci ne şekilde sınava hazırlanması gerektiğini yılın her anında görebiliyor.

Neden Vizyon Birebir Kurs Merkezi? Çünkü programlarımızı yıllık yapıyoruz. Böylece her hafta program ve ders değiştiren dershanelerden ayrılıyoruz.

Neden Vizyon Birebir Kurs Merkezi? Çünkü öğrenciye yıl boyunca eşlik eden koçluk sistemimiz var.

Neden Vizyon Birebir Kurs Merkezi? Çünkü sınıflarımız gerçekten 4-6 kişilik ve dikkat dağıtacak hiçbir öğe mevcut değil.

Neden Vizyon Birebir Kurs Merkezi? Çünkü kurucusu eğitimci olan bir kurum ve ticaretten çok eğitimi düşünüyor.

Neden Vizyon Birebir Kurs Merkezi? Çünkü özel ders programlarımızla en yüksek verimi almaktayız.

Neden Vizyon Birebir Kurs Merkezi? Çünkü okula takviye programlarımızla okul başarısını artırıyoruz.

Neden Vizyon Birebir Kurs Merkezi? Çünkü burda herkes mutlu.

Neden Vizyon Birebir Kurs Merkezi? Çünkü biz bir aileyiz ve eğitim hayatınızın her aşamasında sizin yanınızdayız.

Erzincan Vizyon Birebir Kurs Merkezini seçmeniz için bir çok nedeniniz var.

 

İlgili Haber

Kaçak Göçmenler Refahiye’de Yakalandı

Ülkemizi transit geçit olarak kullanmak isteyen kaçak göçmenler Jandarma tarafından yakalandı. 28 Nisan 2017 günü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir