Anasayfa / Erzincan / Erzincan’da Ki Uyuşturucu Operasyonunda 2 Tutuklama- Erzincan Haber

Erzincan’da Ki Uyuşturucu Operasyonunda 2 Tutuklama- Erzincan Haber

Erzincan ’da uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyonda 3 şüpheli yakalandı. İkametlerinde yapılan aramada ise esrar ele geçirildi.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Erzincan ’da gerçekleştirilen operasyonda uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan sokak satıcılarından 3 şüphelinin yakalandığı, ikamet ettikleri yerlerde ise kullanıma hazır esrar ele geçirildi.
Yakalanan Y.K.(18) isimli şüpheli ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı, O.A.(36) ve S.A.(23) isimli şüphelilerin ise tutuklanarak, Erzincan Kapalı Cezaevine gönderildi.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü yapılan operasyon ile ilgili yaptığı açıklamada; “Uyuşturucu-Uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, Uyuşturucu kullanımını özendirmek ve uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Erzincan Emniyet Müdürlüğü, Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadele devam edilecektir.”denildi.

İlgili Haber

Terzibaba Külliyesinin Temeli Atıldı

Terzibaba Derneği ve Erzincan Belediyesi tarafından yapılacak olan Terzibaba külliyesinin temel atma töreni yoğun bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir