Anasayfa / Erzincan / Fetöcü Hırsızlar Erzincan’da Yakalandı

Fetöcü Hırsızlar Erzincan’da Yakalandı

Geçen ay Erzincan ilimizde daha öncesinden kişisel bilgilerini tespit ettikleri kişileri arayarak isimlerinin fetöcüler arasında olduğunu, fetö terör örgütü tarafından kimlik bilgilerinin ele geçirildiği gibi senaryoları ile vatandaşların para ve ziynet eşyasını talep edildiği yönündeki ihbarları değerlendiren, Erzincan Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü çalışma başlatmış ve yapılan çalışmalar sonucunda başta hırsızlık,  dolandırıcık ve uyuşturucu suçları olmak üzere bir çok suça karıştıkları anlaşılan 5 şüpheli şahsı Refahiye ilçesinin girişinde kıskıvrak yakalayarak göz altına aldı.

Konu ile ilgili olarak Erzincan Valililği’nin yaptığı yazılı basın açıklamasında:”

Bayan şüphelinin üzerinde yapılan aramada ziynet eşyaları ve bir miktar uyuşturucu madde ile araç içerisinde yapılan aramada çeşitli marka ve modelde birçok telefon ve sim kart ele geçirilmiştir. Şüphelilerden ele geçirilen ziynet eşyaları sahiplerine teslim edilmiştir.
3 şüpheli şahıs 27/01/2017 günü çıkarıldıkları mahkemece tutuklanmış, diğer şüpheli 1 şahıs ise Adli Kontrol Şartıyla Mahkemece serbest bırakılmıştır.” denildi.

İlgili Haber

Terzibaba Külliyesinin Temeli Atıldı

Terzibaba Derneği ve Erzincan Belediyesi tarafından yapılacak olan Terzibaba külliyesinin temel atma töreni yoğun bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir