Anasayfa / Kültür & Sanat / Kemah Koçkar Köyünün Köy Konağı Açıldı

Kemah Koçkar Köyünün Köy Konağı Açıldı

kockar-koy-konagi

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Kemah Koçkar Köyü Derneği tarafından köy sakinlerinin hizmetine sunmak için yapılan köy konağının açılış törenine katıldı.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle ve Erzincan Belediye Başkanı  Cemalettin Başsoy, Erzincan’ın Kemah İlçesine bağlı Koçkar Köyünde, Kemah Koçkar Köyü Derneği tarafından yapılarak, hizmete sunulan köy konağının açılışını yaptılar. Vali Ali Arslantaş, yapımı tamamlanarak hizmete hazır hale getirilen köy konağının Koçkar köyü sakinlerine hayırlı olmasını temenni etti. Kemah Koçkar Köyü Derneğine hizmetlerinden ötürü teşekkür eden Vali Arslantaş ve beraberindeki protokol mensupları köy derneği yönetimine başarılarından ötürü plaket hediye etti.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan açılış törenine Erzincan Vali Ali Arslantaş, Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Kemah Kaymakamı Cuma Çotu, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda köy sakini katıldı. Köy konağı Kur’an-ı Kerim tilaveti ve okunan duaların ardından açılış kurdelasının kesilmesiyle hizmete açıldı.

İlgili Haber

Ankara Tanıtım Günleri için Esnaf Biraraya Geldi

Erzincan Valiliği koordinasyonunda; Erzincan Belediyesi ve sivil toplum kuruluşlarının destekleri ile 17-21 Kasım 2016 tarihleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir