Anasayfa / Spor / Kurumlar Arası Futbol Turnuva Şampiyonu Belediye Spor Oldu

Kurumlar Arası Futbol Turnuva Şampiyonu Belediye Spor Oldu

kurumlar-arasi-futbol-turnuvasi

2015- 2016 futbol sezonunda Amatör Sporlar Konfederasyonun düzenlemiş olduğu Adnan Tanalı kurumlar arası futbol turnuvası Erzincan Belediye Spor’un şampiyonluğuyla tamamlandı. Erzincan Belediye Spor, 15 Takımın katıldığı turnuvada Son maçını Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüyle yaptı.

15 Haziran Çarşamba günü kupayı Belediye Başkanımıza sunan Amatör Sporlar Konfederasyonu Erzincan temsilcisi Lokman Turan “Düzenlediğimiz futbol turnuvasıyla kurumlar arası diyalogu arttırmayı hedefledik. Düzenlediğimiz turnuvanın birincisi de Erzincan Belediye Spor oldu. Kendilerine  başarılar diliyorum” dedi.

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ise “2015- 2016 kurumlar arası futbol turnuvasının düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu tip müsabakalar kurumlar arası diyalogu artırmak futbolu sevdirmek ve dostlukları pekiştirmek adına güzel bir organizasyon oldu. Bu müsabakalara katılan tüm takımlarımızı ve Erzincan Belediye Spor kulübü futbolcularını kutluyorum. Erzincan Belediyesi olarak yaklaşık iki yıldır tüm branşlarımıza desteğimizi sürdürüyoruz. Kulüplerimizden Türkiye ve Avrupa şampiyonları çıkartıyoruz. Amatör futbol kulübümüzün de güçlenmesi adına arkadaşlarımızla çalışmalara başlayacağız” dedi.

İlgili Haber

ERZİNCANLİ SPORCULAR LISELER DÜNYA ŞAMPİYONASI İÇİN MALTAYA GİTİLER

Malta nın Grza şehrinde 29 Mart 3 Nisan 2016 tarihlerinde yapılacak Dünya liseler Badmintonda Şampiyonasında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir