Anasayfa / Erzincan / PTT A.Ş. Yönetim Toplantısı Erzincan’da Yapılacak, Erzincan Haber

PTT A.Ş. Yönetim Toplantısı Erzincan’da Yapılacak, Erzincan Haber

Erzincan Haber

PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü ’ne yeni atanan Kenan Bozgeyik Başkanlığında PTT A.Ş Merkez Teşkilatı Yöneticileri ve tüm İllerin PTT Başmüdürlerinin katılacağı ilk yönetim toplantısı Erzincan ’da yapılacak.
06-08 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan toplantı 2 gün sürecek. Erzincan ’da yapılacak olan toplantının açılışına Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ’ında katılması bekleniyor.
PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ’in başkanlığında PTT A.Ş. Merkez teşkilatı yöneticileri ile 81 ilin PTT A.Ş. Başmüdürlerinin katılacağı değerlendirme toplantısında tüm Başmüdürler Erzincan ’da bir araya gelecek. 2016 yılının Erzincan ’da yapılacak olan toplantısında 81 ilin raporları masaya yatırılacak ve 2016 faaliyetleri değerlendirilecek.6 Mayıs ’ta başlayacak olan toplantıda kurumun planlarının, hedeflerinin ne ölçüde gerçekleştirildiği ve hedefler doğrultusunda ne tür adımlar atılması gerektiği konularının görüşüleceği öğrenildi.
PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik konu hakkında yaptığı açıklamada;“İki asra yakın maziye sahip Şirketin yöneticileri olarak bu güzide kentimizde gerçekleştireceğimiz toplantıda alacağımız kararlar, şirketimizin2023 hedeflerine taşınmasına vesile olacaktır. Bildiğiniz gibi şirketimiz son yıllarda yaptığı atılımlarla hizmetlerinin çeşitliliğini arttırmış, hizmet sunum kanallarını geliştirmiş, uygulamaya aldığımız projelerle her geçen gün mevcut piyasada daha da aktif hale gelmiştir. Şüphesiz bu noktaya gelmemizde hizmet politikamızdaki değişikliklerin rolü büyüktür. Hızımızı kaybetmeden son sürat hep birlikte hedeflerimize ilerliyoruz, halka mal olmuş bir şirket olarak gücümüzü 175 yıllık geçmişimizden alıyor ve sahip olduğumuz güç ile de fark oluşturuyoruz. Burada gerçekleştireceğimiz toplantının akışı içinde değerli yöneticilerimizin görüşleri doğrultusunda bir çok konuda görüş alışverişinde bulunacağız. Ayrıca bu toplantıda; Sayın Bakanımız Binali Yıldırım ’ın girişimleri ile İstanbul ’da gerçekleştirilmesi sağlanan “26. Dünya Posta Kongresi” hakkında il yöneticilerimizin bilgilendirilmesi sağlanmış olacaktır. 2012 yılında gerçekleştirilen “25. Dünya Posta Kongresi” Katar ’ın başkenti DOHA ’da yapılmıştır. Bu kongrede Sayın Bakanımız Binali Yıldırım, bir sonraki kongrenin Türkiye ’de yapılmasını teklif etmiş, kongre sonunda teklif kabul edilmişti. 2016-2020 yılları arasında Dünya Posta Birliği ’nin geleceğinin ve posta sektörü amaç ve stratejilerinin belirleneceği kongre, 19 Eylül-07 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul ’da yapılacaktır. 2016-2020 yılları arasında Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanlığını ülkemizin yapacak olması, Kongre ’nin adının yapıldığı şehrin adıyla anılacak olması, Dünya Posta Birliği kayıtlarında İstanbul Kongresi olarak sık sık zikredilmesi ve önümüzdeki dört yıllık dönemdeki strateji belgesinin “İstanbul Posta Stratejisi” olarak adlandırılacak olması nedeniyle Kongre ülkemiz adına büyük önem taşımaktadır.
Erzincan ’ da ki toplantımızda il yöneticilerimizin her türlü ihtiyaç ve işletme sorunları burada dile getirilip çözüme kavuşturulmak üzere yeni politika ve stratejiler belirlenecektir. Toplantımızın sonuçları itibari ile Şirketimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerken tüm camiamıza da başarılar getirmesini diliyorum.” dedi.

İlgili Haber

Terzibaba Külliyesinin Temeli Atıldı

Terzibaba Derneği ve Erzincan Belediyesi tarafından yapılacak olan Terzibaba külliyesinin temel atma töreni yoğun bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir