Anasayfa / Erzincan / Vali Kahraman, Tarım İşçilerini Ziyaret Etti, Erzincan Haber

Vali Kahraman, Tarım İşçilerini Ziyaret Etti, Erzincan Haber

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, tarım işçisi olarak çeşitli illerden gelen tarım işçilerini ziyaret etti.
Vali Kahraman, zorlu yaşam koşulları içerisinde hayatlarını devam ettirmeye çalışan işçilerin istek ve sıkıntılarını dinledi. Vali Kahraman, çadırlarda kalan işçilerin aileleriyle de tek tek görüşerek, yaşam şartlarını kolaylaştırıcı tedbirler alınması konusunda gerekli birimlere talimat verdi. Vali Süleyman Kahraman ziyaret etmiş olduğu işçilerin sağlık durumlarının kontrol edilerek, gıda yardımı ve barınma ve çocukların eğitimleri ihtiyaçları konusunda gerekli talimatları vererek, ailelerin herhangi bir ihtiyaçlarında kendilerine ulaşabileceklerini söyledi.
Vali Kahraman, işçiler ile olan sohbetinde yaptığı konuşmada, çocukların eğitiminden, sağlık hizmetlerine kadar her konuda tarım işçilerinin destekçisi olduğunu ifade ederek, “Sofralarımızın bolluk ve bereketinde, siz tarım işçilerimizin alın teri var.” dedi.
Kendilerini ziyaret eden gezici tarım işçileri ise Vali Kahraman ’ın ziyaretlerinden ötürü duydukları memnuniyetleri dile getirerek, kendilerini unutmayarak barınma ve diğer tüm ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda yaptığı yardımlardan ötürü Vali Kahraman ’a teşekkür ettiler.

İlgili Haber

Terzibaba Külliyesinin Temeli Atıldı

Terzibaba Derneği ve Erzincan Belediyesi tarafından yapılacak olan Terzibaba külliyesinin temel atma töreni yoğun bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir