Anasayfa / Erzincan / Vali Kahraman Ankara’daki Terör Saldırısına Yönelik Başsağlığı Mesajı Yayınladı

Vali Kahraman Ankara’daki Terör Saldırısına Yönelik Başsağlığı Mesajı Yayınladı

Ezincan

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman’nın Ankara’da yaşanan terör olayı ile ilgili bir mesaj yayınladı. Mesajjında “Dün Ankara’da Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına yapılan terör saldırısı aziz milletimizi olduğu gibi bizleri de derinden üzmüştür. Ülkemizin istikrarını, birlik ve beraberliğini bozmayı hedef alan ve şer odakları tarafından düzenlenen menfur saldırıda hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri personeline Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyorum. Ankara’daki hain saldırıyı yapanları lanetliyor, şiddetle Tel’in ediyorum.

Ülkemizde huzur ve barış ortamını bozmak isteyenlere halkımız, sağduyusuyla en güzel cevabı verecektir. Bu alçak saldırının faillerinin en kısa sürede devletimiz tarafından bulunacağından kimsenin şüphesi olmasın. Milletimiz, birlik ve beraberlik içinde geçmişte olduğu gibi şimdi de terörün üstesinden gelecek azim ve kararlığa sahiptir.

Ankara’daki saldırıda hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri personeline bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.” dedi.

İlgili Haber

Terzibaba Külliyesinin Temeli Atıldı

Terzibaba Derneği ve Erzincan Belediyesi tarafından yapılacak olan Terzibaba külliyesinin temel atma töreni yoğun bir …

yorum bırak

  1. Allah vatanımıza millletimize sabır versin sayın valim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir