Anasayfa / Güncel / Web Tasarım Erzincan Tasarım ile zirvede, Erzincan Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Erzincan Tasarım ile zirvede, Erzincan Web Tasarım Hizmetleri

erzincan-tasarim-web-tasarim-ic

Erzincan Tasarım firmamız ilk olarak 2005 yılında freelance olarak hizmet vermeye başlamıştır. Habercan gazetesine bir haber portalı yaparak piyasaya giriş yaptı. Aynı yıl içerisinde Erzincan’ın ilk sinema web sitesini hazırladık. 2006 – 2008 yıllarında teknolojiye ayak uydurarak alt yapımızı gelişen teknolojiye uyarladık. Bu yıllar içerisinde bir çok projeye imza attık. Yapmış olduğumuz işler ile Erzincan Web Tasarım ve İnternet Hizmetlerinde en iyi firmalar arasında yerimizi aldık. Yapmış olduğumuz işlerden bazıları;

 • Hotel hanedan kurumsal web sitesi
 • Erzincan medya haber portalı
 • Gündem24 gazetesi haber portalı
 • Habercan gazetesi haber portalı
 • İklil bijuteri kurumsal web sitesi
 • Ümit şimşek kişişel web sitesi
 • Ezber eğitim kurumları (İstanbul)
 • Çukurkuyu belediyesi resmi web sitesi
 • Beyaz köşk sohbet sitesi (Almanya)
 • Euroexpress haber portalı( Fransa)
 • Gümüşhane üniversitesi web proje
 • Sinema Esin kurumsal Web Sitesi
 • Erka Asfalt kurumsal web sitesi(Trabzon)
 • Esnaf ve sanatkarlar odası web sitesi
 • Memur – Sen Web sitesi
 • Hisarkaya köyü web sitesi
 • Kabaköy web sitesi

2009 yılında web yazılımın yanına internet reklamcılığı logo tasarım grafik tasarım gibi kollarıda hizmet yelpalzemize ekledik. 2005 yılında bu zamana kadar gelişen teknoloji ile bizde kendimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kalite hizmeti vermeye özen gösterdik. Bu süre zarfı içinde Erzincan Medya, Kelkit Medya, Er Tarım Limited şirketi, Erzincan Elektrik A.Ş. İngiliz kültür dil okulları, Moda çiçekçilik, Kelkit Organik Tarım Derneği, Ayşem Mobilya, Kemaliye Haber, Dernek Haber Erzincanlıların Sesi gibi bir çok projeye imza attık ve atmaya da devam ediyoruz.

erzincan-tasarim-web-tasarim-ic

Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına 2014 yılında Erzincan Tasarım olarak kurumsallaşmıştır. Müşterilerimize web yazılım , web tasarım, kurumsal kimlik, logo tasarımı, tanıtım filmi, Seo danışmanlıkgibi alanlarda hizmet sunmaktadır.

Her Sektöre Özel Web sayfaları tasarlıyoruz. Belediye İnternet Sitesi, Ekonomi Haber Portalı, TV Kanalı İnternet Sitesi,Faktoring İnternet Sitesi, Odun ve Kömür Deposu İnternet SitesiCep Telefonu Tamiri İnternet Sitesi, Yangın Sanayi İnternet Sitesi, Araba Tamircisi İnternet Sitesi, Çekici ve Yol Yardımı İnternet SitesiDiyetisyen İnternet SitesiSinema Salonu İnternet SitesiMarka ve Patent Danışmanlık İnternet Sitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı İnternet SitesiEstetik Merkezi İnternet Sitesi, Catering İnternet Sitesi,  Yazılım Firması İnternet Sitesi,  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı İnternet Sitesi,  Bilgisayar ve Yazılım Kursu İnternet Sitesi,  Çekici ve Yol Yardımı İnternet Sitesi,  Boya ve Tadilat İnternet Sitesi,  Perde – Tül – Stor Satış Mağazası İnternet Sitesi,  Tersane İnternet Sitesi,  Terzi İnternet Sitesi, Dinlenme Tesisi İnternet Sitesi, Oto Yıkama Firması İnternet Sitesi, Saç Ekimi ve Protez Firması İnternet Sitesi,  Et ve Et Ürünleri Firması İnternet SitesiBisikletçi İnternet Sitesi,  Muhasebe İnternet Sitesi, Psikolog İnternet Sitesi,  Oyuncak Mağazası İnternet Sitesi, Dergi İnternet Sitesi,  Etüt Merkezi İnternet Sitesi,  Doğalgaz Firması İnternet Sitesi,  Marka ve Patent İnternet Sitesi,  İnternet Cafe Sitesi,  Kuaför Salonu İnternet Sitesi,  Aşçı İnternet Sitesi, Diş Kliniği İnternet Sitesi,  Benzin İstasyonu İnternet Sitesi,  Bisiklet Derneği İnternet Sitesi,  Fotoğrafçı İnternet Sitesi,  Temel Lise İnternet Sitesi,  Mobilya İmalat İnternet Sitesi,  Beyaz Eşya Mağaza İnternet Sitesi

 

 

Herkes Web Sitesi Yapar Fakat

 

Günümüz teknolojinde artık herkes web sitesi yapabilir. Hazır template ve wordpress teması kullanılarak kolayca web sitesi yapılabilir. Ama bazen web sitesini yapmak sadece yetmiyor. Bir problem çıktığında problemi  ve sorunu çözmek gerekli işte bunu herkes yapamaz. Firmamızın en iddialı olduğu alanlarda biride budur. Hizmet sonrası teknik destek, firmamız yapmış olduğu projelerde müşterilerine 7/24 teknik destek vermektedir. Yaşanan ve yaşanabilecek sorunlara kısa sürede müdahale ederek çözüm üretmektedir.

 

İyi Bir Web Tasarımın Sırları

Web tasarımı çok sade oldu diye üzülmenize gerek yoktur. Sadelik ve ulaşılabilirlik her zaman kullanıcıların sizi tercih etmesini sağlamıştır.

Web Tasarımın sade olması, karşı tarafa anlatılmak istenenin daha açık şekilde yansıtılmasına olanak verir.

Web tasarımlarında rengarenk olan her şeyden uzak durulmalıdır. Eğer renk kullanılacak ise, birkaç renkten oluşan bir kombinasyon tercih edilerek, bütün sitenin uyumlu çalışması sağlanmalıdır. Bu şekilde web sitenize giren kullanıcılar, daha az yorulur ve sitede uzun vakit geçirebilirler.

Web site tasarımlarında görselliğin yanında sitenin kolay kullanımının olması çok önemlidir.

Web sitenizde yükleme ile çalışabilecek yazılımlardan kaçınmalısınız. Zira insanlar ek yazılımlar çıktığın güvenli olmadığını düşüneceklerdir. Web sitelerinin güvenilir olması çok önemlidir.

Web site tasarımlarında yazılan içerik kolay anlaşılır şekilde olmalıdır.

Web site içeriğinin etkileşimli olduğu sayfalar, her zaman size artı olarak dönecektir.

Kısaca İyi Web Tasarım İçin

Şahıs ya da kuruluşun vizyon ve misyonuna uyan bir web tasarımı olmalıdır.

Web tasarımları kolay erişim sağlayan şekilde olmalı ama basit görünümlerden kaçınılmalıdır.

Web sitenizi ziyaret edenlere zaman tasarrufu sağlayacak şekilde erişilebilirlik kolaylığı sağlanmalıdır.

Web tasarımları google gibi arama motorlarına dost şekilde hazırlanmalıdır.

www.kulishaber24.com

İlgili Haber

El-Bab Şehidi Unutulmadı

Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Suriye’nin kuzeyinde El-Bab’da, terör örgütü DEAŞ mensuplarıyla çıkan çatışmada şehit olan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir